Sponsoring BC Thiela gekoppeld aan acties!

BC Thiela is altijd op zoek naar sponsoring voor onze vereniging. We hebben shirt- en toernooi-sponsoren en andere mogelijkheden.
Mocht je werknemer zijn bij een bedrijf die sponsort vraag dan eens of ze ook wat aan onze club willen sponsoren. Hierin denken we graag mee in welke mogelijkheden er zijn, wil de organisatie een leuke badminton clinic? Dan kunnen we dit faciliteren. Werknemers stimuleren om aan sport te doen? Dan denken we graag mee om de stap naar onze vereniging te maken.

Mocht je een eigen bedrijf hebben dan hebben we een actie!

  • Je sponsort BC Thiela
  • In ruil krijg je lidmaatschap

Voor deze acties en andere sponsormogelijkheden vraag het aan iemand van het bestuur.

Heb je een idee, tip of een vraag over deze sponsormogelijkheden dan horen we het graag!